Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz bizoonik #3458 üzenetére

    Több dolgot is tehetsz. AHCI vezérlő kapcsolással lehet meg tudod oldani a kékhalálozást. Valószínű, hogy a szervizben simán ráhúztak egy újabb verziót és nem állították vissza a bios beállításokat, azaz azokat, amellyel egykor telepítetted a gépet. Célszerű lenne végignézni a beállításokat és a gyári (default) beállításokat személyre szabni, ahogy a rendszertelepítéskor álltak. Esetleg indíthatod csökkentett módban a rendszert. Ha úgy stabil, akkor driver hiba lehet, ami a gyári bios beállítások miatt van. Vagy futtathatsz valami portable rendszert, ez is elég, ahhoz, hogy kizárjuk vagy megerősítsük a hardveres hibát. Én kétlem, hogy bios hiba miatt lenne kékhalál, ezért elsőnek a hibaforrást kell megtalálni.
    Ha a letöltött bios-t akarod feltenni, ahhoz minek az ipv4? Nekem ez zavaros, de lusta vagyok most User manualt olvasgatni a lapodhoz.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák