Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fantom922

    aktív tag

    válasz Razuel #16037 üzenetére

    Razuel én sem vitázni akartam csak elmondtam a véleményem... egyszerűen én azt hittem belém akarsz kötni. :) Nos ha nem akkor okés :D

    Igaz, hogy sadó a kedvencem, de már sokat játszottam naturral is 1v1-t. Nem olyan profin mint te és lehet ebből jönnek a rossz meglátásaim.

    Még 1 apróság. Te említed, hogy fire lehoz 1 draket 120 power és scyte fiends-et 110 power, no meg még enforcert is 60 power + eruption???? és akkor mi dobálózunk a powerrel? :D

    Amúgy sorrendben válaszoltam a reakcióidra. A lehoz 1 draket-nél nekem mint natur 1 DO-m van. Hidd el, hogy nem szedi le drake mire kinyírom a dancert. Azért roots nem olyan drága :) ... legyen oink, szerinted az csak a drakere hat vagy dancer (ek) re is? :)

    A power dobálózás tehát a te oldaladon is megvan. Azt ajánlom te pedig próbáld ki a pure firét, ha már okoskodsz :) az sem olcsó. Én a naturral sokat mentem már.

    De még egyszer, valószínű te és Gyuri jobban tudjátok mert tapasztaltabbak vagytok. De, ha már elismerem jobb vagy naturéban mint én megmondanád, hogy akkor mivel is fogja meg azt az 1 szem nyavajás firedancert? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    „Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

Új hozzászólás Aktív témák