Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haly

    őstag

    válasz sith7 #28038 üzenetére

    Nem tudom mennyire van igazad, vagy mennyire nincs. Több ezer ember eddig is mindig sírt, hogy laggosak a szerók. Én ma voltam fennt és tesóm csórta a netet routeren és még úgy sem akadt. Pedig (ha jól tom) 2mbit-es netem van. (200kb letöltés) Szóval a szerverekkel szerintem nincs baj. A kékhalálos dolog meg nekem is WTF, mert eddig baj volt most meg csak úgy megjavult, szóval nem tom. Minden esetre 100%, hogy a vidkari driver zavar be nálad. Az egy dolog, hogy most ez a ,,globális'' probléma is előjött a bc2-ben, de neked a vidkarival van baj. Drivert meg (nvidianál) csak ahhoz a vidkarihoz lehet letölteni ami épp a gépbe van. Hiába ugyan az a gyártó. Én újratenném a wint, és új drivert, meg a bc2-őt. 1 napot igénybe vesz, de hát utána jó lesz. Ha nem megy, akkor még bios resetet is próbáld meg. Nem vészes dolog, nem szabad tőle félni, mert ez csak a beállításokat teszi alaphelyzetbe. Pl a vidkari beállításait. Egyetlen kellemetlen dolog van benn, az az, hogy az órát is alaphelyzetbe rakja...
    ÉÉÉÉS: single megy? (most már 3szorra is nekifutok a kérdésnek xD)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák