Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tupacamaru #35044 üzenetére

    Azért ne sarkítsunk...mert ez a vacak assignment azért kicsi rész,és nézzük azt is,hogy sokan vannak,akiknek nincs napi x órájuk erre,én is van,hogy 2 hétig nem játszok,mert másféle "játszópajtás" elégíti ki a "headshot-igényemet",stb... :B
    Az persze más,aki minden vacakért jajong.De 99%-ig biztos vagyok benne,hogy elenyésző számú "összebeszélés" kerül akár csak ide ki,hisz akinek van a battlelogon akárcsak 1db valamennyire rendszeres társa...klánokról akkor ne is beszéljünk.
    A plecsni meg plecsni,ez van.Attól az ember még nem tetű,mert MAGÁNAK akar mindent összeszedni.Az az,aki így szerez meg sok mindent,és veri mondjuk az e-fütyijét itt vagy akárhol.Ráadásul azért sokszor ottvan,hogy a megszerezhető fegyverek pl.OP-ok,és igenis az ember mondjuk hátrányba is kerül,mert neki nincs ilyen,régebben ilyen volt a FAMAS és az MG-36 is,stb...itt is érthető,hogy aki nem játszik sokat,DE akarja ezeket,kell valami.Biztos vagyok benne,hogy sokan idléztek is pl.az adott mapokon csak simán azért,mert kellett assignmenthez,de nekik amúgy nem jött be...
    Szóval annyi a titok,hogy az ember ne verje a mellét,hogy faszagyerek,ha így szerzi meg és kész.Általános statba meg,ahogy mondták előttem is,ha az összes assignmentet "összecsalja az ember" akkor sem változtat semmit.Mi is 1 fegyóval 50 kill?...de pl.igenis vannak,akik az adott cuccal,kaszttal ritkán nyomulnak,mégis csak kell az a holmi is.Nekem is mondjuk lehet hogy kellett segítség az 5 kill DPV Jeep-el az MK3A1-hez,már nem emlékszem...de aztán csak öltem vele 1500+-t.Ahhoz NEM kellett segítség,tetszett az űrshoti,kész.Még mindig top 2% vagyok vele,pedig voltam top 100-ban is,pedig alapból nem játszottam sokat akkor sem,most meg van hogy 2hetek maradnak ki 2 kör között...

    Tupa,arról nem mesélsz véletlen,hogy a CoD-ban bannolóval tolod,és pakolod ki,aki nem tetszik,és 200+ win streakek vannak? :U Jaa,hogy repült olyan is,aki lelőtt,azt mondtad aimbot,jöttem utánad,simán ledurrantottam,de repült,merthogy Téged... :U Szerintem pont TE ne kezdj bele ilyen vitákba...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák