Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz SipiBcs #40705 üzenetére

    Szerintem nem lenne olyan rossz...pont az a gond,hogy a PH klános részét nem mozgatja meg a pub,esetleg csapatostól,sokan kiváltak külön csapatokba,így hiába vagyunk úgymond sokan a péhán aktívak,elég sok emberrel lehetetlen már játszani,mert vagy warozik,vagy a klánjával megy fel pubra,és max ellenk lehetne menni,ami egyedül pubcsapattal nem tartozik a felemelő élmények közé.
    Emellé maradtak a 2-3 fős "együttjátszósabb" brigádok,akik csak szeretnek egymásra csatizgatni esténként,és szerencsés esetben 1 squadban,járműben lezavarnak 1-2 kört.
    Emellé vannak a Metróhuszárok magányos farkasként,és az egyedül,de mindenféle random szerókon az élet értelmét keresők,a maradék.
    Szóval egy ilyen azértis lenne jó,mert talán a klánokat is megmozgatná szabad idejükben,akár más klánokkal közösen is az ismeretség alapján csapatot csinálva(biztos vannak a klánokban olyanok,akik a klán miatt szakadtak szét,de játszanának,játszottak együtt korábban),a kis csoportoknak ugye egy komolyabb kereetekbeli együttjátszás,amire tulajdonképp minden este törekednek,de vagy összejön,vagy inkább nem,és be lehetne vonni sok "metróremetét" is,akik kipróbálnák magukat itt naponta írogató,játszó,de amúgy ismeretlen sorstársaikkal...

    Szerónak ott a Péhás...azé' béreltük elvileg,a kutya nemigen használja...TS-t szerintem meg lehetne oldani könnyebben.Ez utóbbi még amúgyis jó lenne,hogy az emberek kicsit összejárjanak akár meccseken kívül dumálni is,vagy pl.épp adott 2 ember,felmenne csak közös pubra,de nem tud hová dumálni menni.Nem tudom,a szeró mellé kaptunk-e TS-t...Avagy ott a Mumble,de pl.azt én 0 szinten ismerem,Ventrillo...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák