Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz katt777 #29045 üzenetére

    Azért ha prime stabil az jelent valamit.

    Egyébként nem csak és kizárólag egy valami okozhat egy hibát, az eltérő tapasztalatok csak szélesítik a látókört. Találkoztam olyan Gigabyte 9800GX2-vel, amire csak az egyik forceware ment föl csont nélkül 4 közül amit próbáltam, az összes többinél gond volt és nem tudta betölteni a drivert a vista induláskor, pedig a vizes EVGA 9800GX2-re mind felment elsőre. Azóta sem tudom mi lehetett azzal a VGA-val, én szoftverhibára gyanakodttam, de mivel megvolt a rendszerem Ghost-os lemezképben így 5 perc alatt feldobtam egy teljesen szűz rendszert amin még sosem volt VGA driver és ugyanaz volt a vonatkozó verzióknál, hogy nem tudta a Vista betölteni, így valami kártyahiba is volt ott, de a hőmérsékletek rendben voltak. Na annál a kártyánál például gyakrabban dobálta a tálcára ezt a leállt-újraindult üzit miután az egyik forceware végre felment. Gondoltam én is arra, hogy esetleg egy olyan alkatrész melegszik túl, aminek a hőmérsékletét nem látja az everest, de akkor meg hogy a fenébe bírta a végül felgyötört forceware-rel a játékot, volt hogy másfél órát multiztam zsinórban, ha ott gond lett volna a hűtéssel az csak kijön. Ráadásul ugyanezt a lemezképet tettem fel később az EVGA GX2-nél is, a forceware-ek a HDD-re voltak lementve, tehát minden ugyanaz és annál meg minden ok mindegyik elsőre felment. X aktás egy kicsit nem?

    Hardverlesen

Aktív témák