Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m0rd0k

    senior tag

    Sziasztok!

    Nem tudom jó helyre irtam -e,de ezt a topicot láttam a legmegfelelőbbnek. Gigabites netet szeretném maximálisan kihasználni a laptopommal (Asus G56JR)

    Bejött az optikai hálózat a városunkba és szeretném kihasználni a gigabites netet. Ha jól gondolom a HDD kicsit 300 megabit fölé megy max,ezért kellene egy nagy SSD (jelenleg is van benne egy 240GB-os),amivel ha jól gondolom simán tudok boldogulni a gigabites nettel. Nyilván letöltésekre,P2P-re.
    Az SSD ha jól tudom simán tud írni bőven 1 gigabittel,a laptopom többi alkatrésze is boldogulni fog ekkora nettel?

    Van egy Xiaomi 3G routerem is,valószínűleg azon keresztül használnám PPPOE passthrough opcióval, kábeles kapcsolattal (CAT6).

    Ezzel az SSD,laptop,router,kábel kombóval ki fogom tudni maxolni az 1000 Mbitet?

    SSD-vel kapcsolatban,hagyjam meg rendszernek a jelenlegi Adata SX930 240GB-ot,és a normál hdd helyett vegyek bele egy új 1 TB-os SSD-t vagy lökjem ki belőle mindkettő jelenlegit és csak az új 1 terrás SSD maradjon?

    Köszönöm.

    Minden szinten,szinte minden.

Új hozzászólás Aktív témák