Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jamby18

    senior tag

    Sziasztok
    Van egy 4 éve hibátlanul működő Fujitsu A512 laptop. Viszont pár hete nehezen akarózott elindulni, 2. indításra jött csak be a bios, és a win. Mára pedig totál nem akar bekapcsolni. A szerelőnyílást leszedtem ramot másik slotba áttettem, semmi. Vinyót kiszedtem asztaliba beszerelve semmi hiba, igaz 100/70 es az állapota. Akksi teljesen feltöltve, vagy töltő rádugva de így se indul. Kiszedtem az elemet 10 percre, bekapcsoltam, sűrű sípolás, de végre adott képet, hogy az idő nincs beállítva, bejött a bios, és betöltötte a win8at is. Nah mondom gyorsan lementek mindent és teszek rá egy friss win7-et. Szépen fel is települt, de ahogy újra indította magát, már megint csak a wifi és működést jelző kék led világított meg a bekapcsoló gomb. Tehát ahogy bekapcsolom, szintén csak a wifi, mellette lévő led és a bekapcs gomb ledje világít, pár másodpercre a hdd led is, de egyből elalszik, a vinyót meghallgatva pedig forog. És az a legdurvább ha nem tettem vissza a vinyót vagy a ramot nem sípolt, csak a ledek világítottak.... Szerintetek mi lehet a hiba?
    Előre is köszi

Új hozzászólás Aktív témák