Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    Sziasztok. Túlfesz.védős elosztót szeretnék venni, és ezzel kapcsolatosan kérnék véleményt. Van ennek topicja is, de elég halott, tavalyi az utolsó HSZ. Hátha majd itt kapok választ. Szóval 2 db 10-es elosztót szeretnék, egyrészt az asztali géphez, másrészt a TV-hez (+amik hozzájuk kapcsolódnak). Mindkét helyre min. 8 csatlakozó kell, de persze nem lehet tudni, esetleg a jövőben megy-e még oda vmi, úgyhogy ezért kellene 10-es. A TV-hez kinéztem EZT, a géphez meg úgy gondoltam, veszek egy nem túlfesz.védős sima kapcsolós elosztót, mint EZ, és a falba ILYENNEL dugom be. Mit szóltok ezekhez? Vagy esetleg tudtok ajánlani jobbat nem tízezrekért? Ha ez a falba dugós túlfesz.védős csatlakozó+10-es elosztó kombó hülyeség, ennek a helyére is vegyek egy olyat, amit először linkeltem?
    Köszi előre is a válaszokat.

    [ Szerkesztve ]

  • Gabesz87

    addikt

    válasz pjen #13771 üzenetére

    És azzal mit tudok csinálni, hogy lehet kiküszöbölni? A koax nekem a modembe van dugva. Tudom, vannak olyan elosztók, ami telefon és koax csatlakozókkal is rendelkeznek, de a modemből nem húzhatom ki a kábelt. Úgyhogy ezt a "rizikót" bevállalom. Eddig sem volt ilyen problémám, hálistennek, remélhetőleg ezen túl sem lesz :)

  • Gabesz87

    addikt

    Nem tudjátok, okmányirodáról/kormányablakról hol lehet panaszt tenni? Hová fordulhatok ez ügyben?
    Muszáj kiírnom magamból, mert mondhatni szétb..sz az ideg. Páromat lakcímkártyáját akartuk megcsinálni, hogy az állandó lakcíme mellett a pesti tartózkodási hely is szerepeljen, ahol lakunk. Nekem is így van. Tegnap bementünk a szükséges papírokkal a Soroksári úti Tescoban lévő kormányablakhoz. A biztonsági őr, aki a várakozók közt a széken tesped elterülve, mint egy undorító alkesz, aki felállni sem bír (nagyjából a Tapló télapó című film jutott eszembe róla), közölte, hogy nem fogadnak már új ügyet, emrt vannak még időpontot foglalt ügyfelek. Mindezt amúgy 1 órával a zárás előtt, és úgy, hogy kb. 2-en várakoztak. Na mindegy, ez még érthető is, mondta hogy jöjjünk vissza holnap (vagyis ma), mert ma 8-ig vannak nyitva. 6-kor be is estünk, a létszám hasonló volt mint tegnap, az őr változatlanul "kinyúlva" a széken pihenget, majd amikor az érintőpanelnél kiválasztanám az ügyemet, kérdi, mit akarok. Mondtam, hogy lakcímügyben jöttem. Odacsoroszkált az egyik ügyintézőhöz, majd visszatérve közli velem, hogy ma már nem intézik. Nézek rá értetlenül, kérdem, minek? Azt mondja, mert már nincs itt az a személy, aki intézné a lakcímügyet. Nyomatékosan mondtam neki, hogy tegnap is itt voltunk, és ő maga mondta, hogy jöjjünk ma. Meg mi az hogy nincs itt, és más nem tudja intézni? Erre flegmán azt mondja nekem, hogy akkor keressen másik okmányirodát...hát a pofám leszakad...azóta is kivagyok akadva, és nem térek magamhoz...ilyen pofátlanságot!!! Gusztustalanok. Mi az hogy már elment az illető, aki intéz egy adott ügyet, ill. más nem tudja intézni akkor? Hihetetlen. Szóval emiatt mindenképp szeretnék valahová panaszt írni. Tudom, hogy semmit nem érek el vele, de legalább én jobban érzem magam tőle.

  • Gabesz87

    addikt

    Létezik valami felület, email, bármi, ahol telefonos csalásokat lehet bejelenteni? Bepróbálkoztak ma nálam, (nem először mondjuk), ugyanaz a nő. DÉlelőtt még OTP-től, most meg az MNB-től, hogy 3 utalás volt egymás után bla bla bla, én voltam-e. Csak a szokásos bullshit. Se OTP-s, se MNB-s nem vagyok amúgy. Ja, és számmal hívott! 3 kül. 20-as szám.

Új hozzászólás Aktív témák