Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ravail

    senior tag

    válasz Attila xy #14289 üzenetére

    Szia!
    Ezt nehezen tudom elképzelni, mármint, hogy semmilyen USB beállítási lehetőség sincs abban a BIOS-ban. De lehet. Ez esetben várnod kell valakire, aki ismeri az alaplapod (Gigabyte GA-M56S-S3) BIOS beéllításait, vagy más tanáccsal lát el. Sajnálom.
    Én arra gondolva írtam ezt neked, ha az az USB port ugyanezzel az eszközzel korábban nem ilyen lassan működött (és nem össze szedett valami BIOS anomáliát, amire a reset lett volna a megoldás), akkor a BIOS-ban is elállíthatódott (valamitől, vagy valakitől, esetleg tőled) az USB beállítás. Mert, ugyebár az alaplapodon lévő 2.0-ás USB portok, ha így vannak beállítva a BIOS-ban, akkor szükség esetén mennek USB 1.1-en is. De ha a BIOS-ban direkt lassabbra (USB 1.1-re) van állítva, akkor nem megy 2.0-án. E miatt, meg a miatt írtam, amit írtam, mert azt írtad, korábban gyorsabban ment és most soká tart...
    Akkor, az is lehet, hogy meghibásodott az USB vezérlőd. De majd valaki okosabb biztos segít neked.
    Esetleg: Más USB-s eszközökkel is lelassult az USB adatátviteled? Mert, ha nem, akkor az is lehet, hogy az alaplapodhoz kapcsolt eszközre igaz, hogy csak USB 1.1-es működésre képes most, és lehet, hogy korábban ment 2.0-án. Az alaplap miatt a windows akkor írja ki az idézett üzenetet, ha az alaplapod képes lenne gyorsabban kezelni azt az eszközt, amit hozzá kapcsoltál, de az, vagy a csatlakozáshoz rendelt átvitel ennél lassabb.
    Valaki, hozzáértőbb biztosan tud segítni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák