Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slett27

    addikt

    válasz Celithrandi #77494 üzenetére

    Hmmm.. okéj. :) Van egy Logitech Z623-om (2.1) és észrevettem, hogy az egyik alaplapon amikor a csúszka 15-ösön van Windows 10 alatt alig hallani, másik alaplapon meg már hangos. Alaplapi gyártók meg "részletesen" leírják hogy Relatek HD Audio. Nem győzök utána vadászni hogy melyik hangchip. Nem mindegy hogy ALC662 vagy ALC 882. Sőt, régebbi lapoknál ahogy a HDD dolgozott áthallatszódott a hangszórón. Valószínű a szűrés sucks volt.

    Szóval aki nem akar 2x ezerért valami külső hangkártyát venni annak fontos szerintem utána nézni az alaplapi hangnak IS. A legutolsó lapomon ami 23e Ft körül volt Gigabyte hát az valami borzasztó volt. :F Gödör hang, hiába equalizer, 5 féle driver, sz@rból csak sz@r várat lehet....

    Nekem fontos egy PC-nél hogy külső vagy plusz hangkártya nélkül is azért tisztességes hangot adjon ki magából. A másik, láttam hogy a 15 éves szakadék hangchipeket tesznek 45-55-65e Ft-os lapokra. Ez azért cigánykodás valamilyen szinten. :(

    "Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

Új hozzászólás Aktív témák