Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #12516608

    törölt tag

    válasz slett27 #77496 üzenetére

    Megnéztem ezt a "csodát - Logitech Z623". Hát, nem bsztm magamat tőle hanyatt. Baromi nagy átverés, egy akármilyen mélysugárzóért csak MP3 basszust kapsz pluszba és van mellé 2 db ruszki SOKOL rádiód közép és magas tartományra. 50+ eFt-ért. Se árnyékolás, se tisztességes zavarvédett erősítő - mi fér el egy egérzaklatásra tervezett hangszaró alatt? Még aprólófasz sem, nemhogy egy használható audió elektrika. A tápját már meg sem néztem, hogy honnét kapja.

    Ne a Realtek hangcsipeket okold a pocsék hangért! Jó bitrátájú MP3 minőséget tudnak kiköpni magukból. Erre lettek gyártva. 2-3-4 Genius PC-Speaker-em van. A 2 kicsi recseg-zörög (öreg poti gond) és begyűjtik az összes elektroszmogot, a mobiltelkók protokoll zörejeit, meg 2-3 kilóméterről az elektromos körfürészek zajait, stb.

    ALC8xx csip van a komoly lapomon, 2004-es Genius PC-Speaker veszi a jelet. Ja, nem a rohadt zajos USB-ről kapja a tápot, van árnyékolása, zajszűrése és egy használható erősítője, ami a te cuccodban nincs. Ergó vettél valamikor egy drága elektroszmog gyűjtő F0SCH-t.

    ---
    Azzal a "zajrendszerrel" egy SB Audigi vagy Asus Xonar kártya is csak borzalmat fog kiadni. Pláne panelben, ahol a 220V-os (tudom, 230) is köpi a zajt (porszittyó, mosógép, centrifuga, ruhaszárító, lift-motor ...)

    [ Szerkesztve ]

  • Celithrandi

    addikt

    válasz slett27 #77496 üzenetére

    kinek mi, én meg nem venném a logi 2.1 rendszert mert nincs rajta digit bemenet. Alaplapi analóggal meg percig nem foglalkoznék. 18évvel ezelőtt coaxonnküldtem a hangot az erősítőbe, ma már hdmi-n és nincs meglepetés.

    i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

Új hozzászólás Aktív témák