Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dan86

    csendes tag

    Sziasztok,

    Adott egy MSI Z77A-G45 alaplap.

    A hiba:

    Bekapcsolás után szépen felzúg a gép, úgy ahogy kell, majd nincs kép, illetve a lapra csatolt USB portokon keresztül sem kapnak áramot az eszközök.
    Picit random a dolog, mert a nincs kép jelenség előfordult a lapon lévő D-SUB kimenetről, DVI kimenetről egyaránt, valamint a lappal használt MSI 7850 kártyáról is (igen, csatlakoztatva van a tápra, és igen a kártya is "felpörög" bekapcsoláskor).
    Ez van hogy egyáltalán nem jelentkezik (sajnos ez a ritkább), van hogy 2-5 újraindítás után szűnik csak meg, akkor is úgy, hogy bekapcsol a gép, majd fél-egy perc múlva felvillannak az eszközök, jelet kap a monitor, és elindul az oprendszer, mintha semmi sem történt volna.
    Amit eddig kizártam: Proci hiba, táp hiba, VGA hiba;
    Maradt a memória, illetve az alaplap.
    A Memóriákat áttettem már másik slotokba, kipróbáltam csak egyet, volt hogy segített, volt hogy nem. Ezek alapján viszont nem mondhatom biztosra, hogy a memóriával van a gond, mint ahogy azt sem, hogy az alaplappal.

    Ötlet?

    Köszönöm előre is! :R

    " Dan86 felhasználónak 36 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi értékelési rendszer alapján fórumon! "

Új hozzászólás Aktív témák