Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz rdi #816 üzenetére

    De ahhoz képest te is jól írsz, helyesen, nincs benne hiba. Nyilván odafigyelsz az írnivalódra, nem pötyögöd be fél perc alatt. És valószínűleg többet is olvastál, mint a fentebb említett emberke. Én nem vagyok még öreg (abszolút nem) [21], de túlságosan fiatalnak már nem mondanám magam. Nem olvastam annyi könyvet, mint a korábbi generáció, de valahogy szorult belém annyi, hogy a lehető leghelyesebben írjam le a mondandómat egy nyilvános fórumra.
    Nyilvános, mert szabadon olvasható, ahhoz még regisztrálni sem kell.

    Nem megyek bele tovább, mert akkor már olvasmány lenne belőle. Lényeg az, hogy szívesen kezdeményeznék egy olyan rendszert, ami regisztrációnál egy kis teszt kitöltésére kötelezi a leenő fórumozókat. (Még az is lehet, hogy már készülőben van egy ilyen.:F)

    Én sem vagyok mintapélda, nyilván hibázok és nem tudok mindent helyesen, de megpróbálom... Nem úgy, mint ezek...
    Amúgy meg nem idegesítenek, átnézek felette és inkább csak nevetek rajta. Ezen nem érdemes siránkozni. Amit a tanár nem tudott neki megtanítani, azt nyilván mi fórumozók sem fogjuk tudni neki.

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák