Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz Busterftw #2 üzenetére

    Az, hogy dipolizálódik a piac. Ez óriási gond. A legjobb az lenne, ha egyik konzol gyártó sem tulajdonolna játékkészítő vállalatot.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz GoldhandRent #41 üzenetére

    Nem ismerem a hátteret, de azért szerintem a Sony sem szent :DDD . Annyi viszont biztos, hogy méretben óriási különbség van az MS és a Sony között. Ezalatt értem azt, hogy az MS kilóra megtudja venni az Activision-t, addig a Sony szerintem nem. Ez azért nagyon nem mindegy.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz Samott #59 üzenetére

    Ezt már leírták korábban, hogy miért rossz ez.

    A Sony a saját ötlete alapján kért független játékgyártót, hogy készítse el az exkluzív játékot. Ami szintén a fentebbi hsz-ekből kiderült, hogy ebből több cím multiplatformos lett.

    Az MS ezzel szemben egy komplett játékgyártó venne meg több multiplatform címmel együtt. Szerinted miért dobták be rögtön, hogy a CoD 10 évig marad ebben a felállásban?! Nem az a baj, hogy vannak exkluzív tartalmak, akár az Xbox-ra is, hanem hogy egy komoly multiplatform címekkel bíró játékgyártót vesz meg és fog exkluzívvá tenni.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz Samott #61 üzenetére

    Nem, határozottan nem ugyanaz az eset.

    A Sony a saját ötletét viszi el egy független helyre, hogy csináljanak belőle játékot. Ezekből az exkluzív játékokból több is multiplatformos lett. Ha az MS is ezt csinálná, akkor én legalábbis biztos nem akadnék ki ezen. De nem. Az MS kilóra megveszi a játékgyártót és exkluzívvá teszi a gyártó játékait kiszorítva ezzel mindenkit, akit akar.

    Óriási különbség van a helyzet között. A Sony az eredetiségével tör az elsőségre, addig az MS ezt erőből akarja megoldani.

    Es megismetlem: a microsoft szereti a penzt, nem fogja elzarni ezeket a jatekokat... csak dragabb lesz es kicsit kesik mas platformokra. Ki kell majd varni, ki kell majd fizetni.

    Ha ez így lenne, akkor nem kellett volna rögtön megígérniük, hogy a CoD 10 évig elérhető marad a PS-en.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz Samott #66 üzenetére

    Leírom negyedjére is akkor, de egy picit máshogy. Nem azzal van a gond, hogy az Xbox-ra jönn(én)ek exkluzívok, hanem az, hogy a már meg lévő és húzó multiplatform játékokat tennék exkluzívvá.

    MOD: Sőt, személy szerint annak örülnék, ha az Xbox-ra is legalább olyan jó, hanem jobb exkluzívok jönnének, mint a PS-re. És hogy miért? Mert ebből én mint végfelhasználó csak profitálhatok, hiszen verseny van és a két rivális mindent beleadna, hogy az ő platformját preferálják az emberek. Az MS pontosan ezt akarja elkerülni. Erőből akar első lenni. És ti ennek drukkoltok.

    Őszintén nem értem, hogy miért megy az MS istenítés és a Sony sarazás ebben. Miért kell az abszolút erőfölényben lévőnek drukkolni? És azt végképp nem értem, hogy hogyan lehet örülni annak, hogy a kisbömböc még nagyobb akar lenni. Ez a fajta centralizáció piactorzuláshoz vezet, ami miatt a drukkerrel együtt mindenki csak szív, persze az MS-t leszámítva.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz Norb79 #71 üzenetére

    Szerinted miért dobta be rögtön az MS azt, hogy 10 évig lesz PS-re CoD?! :U

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák