Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz 2ozzmexy #13584 üzenetére

    Nekem ez úgy volt hogy hozzám hozták a kocsikat hogy csináljak meg ezt azt. Nem reklámoztam de valamennyire köztudott az ismeretségi körben hogy magas szinten tolom. Mikor több lett már nem élveztem annyira. Aztán elkezdtek jönni az ügyfelek hogy mondok egy jó árat valamire, mondjuk 350 font, egylépcsős polír, wax, alap beltér, rohadt alapos mosás és előző idióták hibáinak kijavítása. Mert okoska próbálta elvinni 50 fontos polírra előtte a fekete autót. Azok meg szép szivárvány mintásak lesznek tőle :DDD

    Eleve ismerős, jó árat mondok, aztán mondja hogy ő 250-re gondolt. Mikor nem fogadom el akkor meg néz rám keserű pofával mint ha a palota pincsijét rúgtam volna szájba...

    Úgy hogy azóta csak olyanoknak csinálok akik többször voltak, tudom hogy nem skót zsidók. Hajlandóak kifizetni kérdés nélkül amit kérek mert nekik a minőség a fontos, és néha hozzá csapnak egy Gin-t vagy Whiskey-t mikor fizetnek.

    De ha beugrik hogy nem tud feltenni egy rendszámot, vagy valami kis baja van azt meg "ingyen" megcsinálom szó nélkül. De van hogy hozzám vág akkor is valamit, vagy nem is szól de utal amit gondol.

    Mondjuk a felszerelésem meglenne hogy házhoz menjek de ennyire nem akarok belemenni. Egyenlőre.

    Kocsimosás és kertészkedés. Férfi álom csomag. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák