Hirdetés

Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz tzsolesz #4951 üzenetére

    Szerintem nem lenne egy jó döntés az AMD részéről, hogyha kódnevekkel dobná piacra az új szériát. Gondolni kell a vevők nagy részét képező átlagjúzerre, aki már tudja, hogy a HD4xxx széria milyen faintos. Ezt kell meglovagolni, így szerintem valószínűsíthető a HD5xxx elnevezés.

    Látom Bluegene már megint elővette a mágikus varázsgömböt és amit benne látott azt ide beírta kész tényként :D . Szerintem nem kéne ennyire elszállni az SP számokkal. A mostani szériában sem a 800sp a limitáló tényező. Tisztán látszik, hogy a legnagyobb gyorsulást a GDDR5 memóriaórajel brutális emelése hozza (hozná). Szerintem marad a 256 bites memóriabusz és csak a memóriaórajelekkel fognak játszadozni. Ilyen rop-okhoz meg textúrázókhoz nem értek, de inkább azokat kéne duplázni (asszem ezekből több van az nv kártyákban). Ja, meg ilyen 2-3-szoros gyorsulásokat emlegetni elég nagy butaság szerintem. Itt egyesek ugyanazt a nagy meglepetést várják, mint anno a HD48xx szériánál, de ez most korántsem lesz olyan nagy durranás, főleg az sp-k számát illetően.............szerintem. :)

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Aktív témák