Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pyxystyx

    tag

    válasz polarx #3052 üzenetére

    Üdv!

    Nekem szintén ugyanez volt a problémám, és szintén csak 2D- ben jött elő. [link]
    Viszont sikerült rendszert találnom benne...
    Már cintula187 kollégával magánban kitárgyaltuk, ide is bemásolom amit Neki írtam, mert már 6. napja nincs driver fagyás...

    "Az ütemezett feladatok közt van egy ún. RACTask nevű. Hogy pontosan mit csinál nem tudom, valami "rendszer megbízhatósági elemzés"- t végez. De bekapcsoláskor lefut, aztán óránként. Kb. 5-10 percig fut, de ha közben bármilyen ablakkal kapcsolatos műveletet végeztem, (World doksi görgetés, eseménynapló ablakának görgetése, TV- nézés, stb.) valahogy összeakadhat a videodriverrel, és az elszállhat.
    - A felrakott Adobe Reader mellé települt valami ActiveX- szel kapcsolatos megjelenítő? lejátszó? vagy mi, na azzal is összeakadt néha.
    A RACTaskot letiltottam, az Adobés függeléket eltávolítottam, azóta nem szállt el a driver... (Kopp-kopp... :) )
    - Közben a VGASPEED.HU- n is megjelent a legfrissebb cikk az 5770- ről, és ott is írnak a driver fagyásáról mind 2D-ben, mind 3D-ben..."

    Tehát nagy valószínűséggel a driver még nem tökéletes, és összeakadhat néhány háttérben futó programmal (amik valószínűleg szintén nem tökéletesek... :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák