Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz wsvap #1123 üzenetére

    Rossz helyen tetted fel a kérdést...Mindenki azt ajánlja amilye van....
    (#1121) lsc
    Igen ezt igy lazán csipübül,le kell futatni azt a pár tesztet ami már most létezik meg lehet nézni az ereményeket... nem kell ehhez zseninek lenni...
    (#1122) Pubszon
    Tehát akkor hurrá,válon veregethetjük magunkat,hogy vettünk egy olyan radeont ami igaz gyengébb mint a jóval olcsóbb elözö széria tagja,de tud tesszelálni amit igaz az elözö széria is tudott de ez most már megint valami uj , DX11-es... amit még egy darabig nem fog használni semmi,jahm és ismét várhatjuk hozzá a wonderdrivert.... ;]
    Ez szuper... ez igen,és közben ATI bácsi zsebét tömjük,ehhez azért kell jóképü vörös szemüveg... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • Pubszon

    veterán

    válasz wsvap #1123 üzenetére

    Akkor 4870-et se vegyél ha XP-t akarsz használni, mert az a kari DX10.1 és XP csak DX9-et tud. :P

    (#1125) TTomax: Tudod te mennyiért vettem? 38K-volt szállítással 2 év garival és egy játékkal amit eladtam 3K-ért így 35-be van. Mutass egy olyan helyet ahol 35K-tól "jóval olcsóbban" lehet game nélkül venni 4870 1GB-osat!
    És azután mond hogy jóval drágábban vettem! :P
    Napi 8 órát megy a gép, ebből ha játszok 1 órát.
    A 4870 60-70W-al többet eszik, ami azt jelenti hogy napi fél KWH-t fogyaszt a 4870 pluszba, ami havi 15KWH. Ez havi ~600Ft és éves szinten akkor még olcsóbb is az 5770. :D

    [ Szerkesztve ]

    ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

  • lsc

    nagyúr

    válasz wsvap #1123 üzenetére

    Igaz nem neked írtam, de ha nem lesz win7-ed akkor felesleges az 5770 . Ha váltasz akkor meg inkább azt, de ahhoz meg 4 giga ram nem ártana, akkor 64 bites win7 kell /árban ugyanaz mint a 32 bites /. 1 gigás jó hűtéses 4870-et hol veszel újan 30-32e körül ? /az 5770-36-40 körül megy /.
    Win7-ről saját tapasztalatom nincs, ahogy olvastam a topicját dicsérik .

    Mod TTomax : Tehát egy-két teszprogram alapján ? Ügyes, teljeskörü, erről ennyit .

    Mondjuk ha ez neked indok :Ez szuper... ez igen,és közben ATI bácsi zsebét tömjük,ehhez azért kell jóképü vörös szemüveg.. akkor tévedtél, ez inkább flame, igaz a gyengébbik fajtából . Ő leírt egy pár tényt, ha nem tudod cáfolni akkor már csak ez a kicsinyes dolog marad . Szívesebben olvastam volna cáfolatot, de ezek szerint csak erre telik .

    [ Szerkesztve ]

    Az élet kegyetlen .

Új hozzászólás Aktív témák