Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • takee27

    csendes tag

    válasz thyeby #5865 üzenetére

    Nos, nekem a közepes BAS 317 van ami 16 cm magasságig vág. Igazából nincs összehasonlítási alapom, mivel ez az első szalagfűrész amivel dolgozom és csak munka mellett úgymond hobbiból képzem magam, nem szakmám az asztalos(P:J)(/P)kodás, de nagyon szeretem.
    Ami rögtön a legelején nem tetszett az az, hogy a párhuzamvezetőnek a felfogatása nagyon gagyi módon van megoldva ennél a típusnál, az asztal egyik végén lehet csak rögzíteni és ami pl. a rögzítésnél 1 cm, az az asztal másik végén 1,5-2 cm, szóval nem stabil, ezért én le is dobtam róla és egy egyenes szál deszkát használok pillanatszorítóval. Más rosszat nem tudok rá mondani, vigyázni kell vele 10 cm fölött azért ez a gép már nem annyira izom, lassan halad a fában. Egyébként a szalagvezetős dolog beállítási probléma volt, azt én rontottam el. Két sebességes, szalagfeszesség, a kerekek dőlése állítható, az asztal öntvény. Kb. 165E-ért vettem 1 éve. Ennyit tudtam mondani róla, remélem segített, de ha megnézed élőben is, neked többet mondanak majd a részletek mint anno nekem, kíváncsi vagyok mit szólsz hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák