Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pali923

    aktív tag

    válasz Skillet #40958 üzenetére

    Nekem Ferm volt, és én is szidtam, el is adtam. Nekem is az volt a gondom, hogy ferdén mart. Aztán rájöttem, hogy az a lehajtható izé volt rajta ferdén, de elég durván. Valószínűleg rosszul öntötték, vagy rosszul volt rögzítve. Kaptam tanácsokat, de végleges megoldással senki nem biztatott, ezért adtam el. Lehet, hogy neked is ez a bajod, ami valóban rosszabbul eshet egy ilyen árú gépnél.
    Sőt, a Fermen volt egy műanyag rátét is, ami annyira rosszul volt fröccsöntve, hogy ezt a ferdeséget még fokozta is. Le is szedtem, de nem lett tökéletes.
    Ha esetleg weben vetted, akkor 14 napon belül kicserélheted. Ha nem, akkor meg kéne beszélni a bolttal/szervizzel, hogy adjanak tanácsot. Sajnos ez pont olyan baj, amivel egy kicsi rosszindulat kell csak ahhoz, hogy ráfogják, leejtetted, vagy nem jól bántál vele. Hallottam már mástól is, hogy nem felhőtlen a kapcsolata a Makita lamellóval. Sajnálom, hogy ezt nem tudtad megcáfolni.
    Adódik azonban a kínzó kérdés: akkor mit vegyünk? Még ezen az áron sem lehet igazán jó gépet kapni? :F

    A helyzet reménytelen, de nem komoly.

Új hozzászólás Aktív témák