Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dromi

    tag

    Sziasztok!

    Tegnap óta nézegettem ezeket a TV-Box os dolgokat. Jelenleg ez van Strong 8300 ci ez már egyszer volt javítva és kb 20 perc kell mire bemelegszik, Duna HD-akad, állandóan újra kell hangolni..., apám vette amikor megjelent 40-ér, szerintem elég drága volt akkor.

    Emellett van egy Panasonic plazma tv ( színminőség kiváló ezért sem akarok még új tv-t venni mert minek, (106cm lépátló) és egy Panasonic házimozi (SA-PT 860). Eddig tökéletesen kiszolgál/-t, most TV-t nem vennék, amit nézegettem azok 200+ fölött voltak 120-140 képátló körül.
    Vettem egy pendriveot filmekhez (Sandisk usb3.0). A gond az hogy csak Divx-t ismer fel a házimozi.

    Először egy ilyen beltéri egységre gondoltam mint ez a Strong 20k körül aztán valamelyik topicban láttam, hogy inkább média lejátszót érdemes venni, ránéztem arra is. Eddig szintén 20 küröl ASUS O! Play Mini V2-t néztem de ennek nagyon alap menüje van, ha vennék már valamit, akkor nézzen ki jól a menü.
    Úgyhogy inkább feljebbb mentem árban. Max 40e-t vennék vmit.

    A lényeg, hogy csak filmekhez lenne, mondjuk néztem, hogy netet is lehet ezekre már kötni, úgyhogy azt is kipróbálnám milyen. USB legyen és kicsi, jó menüvel. Mindent le lehessen játszani, kép ne akadozzon.
    továbbá ne legyen régebbi egy évnél, minél újabb annál jobb.

    Ma eddig jutottam: [Google Android TV DVR Zidoo X9]. van rajta USB 3.1 ami pont jó lenne, meg 2 HDMI is.

    [Strong SRT 2220]

    Ezekről nem olvastam magyar tesztet, de egész jól néz ki mind a kettő. Ha tudok ajánlani ezeken kivűl 40k -ig vmit akkor azt is megnézem. Ha valakinek ezekkel kapcsolatban vannak tapasztalatai akkor írjon. Aztán volna még egy kérdés, össze lehet egy ilyen kütyüt kötni a házimozival, hogy onnan jöjjön a hang ne a TV-ről?

    A segítséget köszönöm, sziasztok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák