Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mgrincs

    tag

    válasz ecaddict #5569 üzenetére

    Hello,

    a sebességge kb. 4MB körül, amíg a memóriába ír, aztán lejjebb esik 3-3,5 körülre amíg kiírja a diszkre. szóval azért nem rossz. Ezt ftp/samba alatt is tudja. Proci kb. 70-80%-on. NFS-t nem tudja, de szerintem könnyen telepíthető a jssf2 partícióra. Ha nem, akkor biztosan könnyen implementálható, a srác egyből kiadja a forrást is. A gondja csak az, hogy neki Linksys van, szóval megpróbál elférni 4MB-ban. Ezért kivesz minden számára lényegtelen dolgot belőle. A samba tudja a 852-es codepage támogatást, szóval közép-európaiul beszél. Elvileg minden Oleg-es csomag felmegy rá ugyanúgy. Tud különben még CIFS kliensként kapcsolódni, szóval továbbosztani is lehetséges egy létező megosztást, néztem a saját c:\-met a sambán kiajánlva. Hö-hö! Torrent még nincs rajta(két kisgyerek mellett nincs sok időm), de elvileg mint mondtam csomag szinten felmegy, és külön könyvtár van a saját cgi scripteknek, szóval gondolom nem lehet olyan nehéz. Alapból tud SSH-t, HTTPS-t és a kliens módot is. Sebesség, stabilitás? A WRT54G-n semmi bajom vele egy éve(1.21-es), az eredeti Tomato fejlesztője nagyon igényes, és hihetetlen stabil cuccot alkotott. QoS best ever! Ebbe állítólag benne van plusz egy speed-mod, torrentezéshez, meg egy csomó USB stabilitást fokozó patch. Szóval gondolom nem lesz vele probléma. Egyébként a linksysinfo-n nagyon gyorsan reagál mindenre a srác, egy hónap alatt többet dolgozott rajta mint mások a moddolt firmware-jükön egy év alatt.
    Amint tudok még tesztelgetek! Csomagok, stb..
    Tegyetek így Ti is!

    http://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8

Új hozzászólás Aktív témák