Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    Sziasztok! Először is BUÉK!
    Tudom, hogy nem a legmegfelelőbb fórumban kérdezek az RT-N66U problémámmal kapcsolatban, de hát ha.... Annál is inkább, mert én még mindég a gyári frim-t használom, hiányos ismereteim miatt nem volt bátorságom belevágni...
    Az a problémám, hogy beüzemeltem az új Asus X79-Deluxe alaplapom, rajta levő "ac" WiFi "vevővel", ezzel csatlakozom most az RT-N66U routerre, 2,4GHz-en, 144Mbit/s sebességgel, de nem ez a problémám.
    Alaplap csere miatt újra telepítettem a Win7-et. Ráadásul "márkahű lévén" nem vagyok hajlandó más böngészőt használni, mint az IE11-et. Megjegyzem, korábban is ezt használtam, gond nélkül.
    Most azonban IE11-el képtelen vagyok WiFi-n csatlakozni a http://192.168.1.1/ router admin felületéhez, a korrekt (név/jelszó) adatok megadása ellenére sem. Csak pörög a homokóra és semmi...
    Kikapcsoltam az Eset védelmet:

    Beállítottam az "asus" kompatibilitást az IE11-ben:

    Semmi eredmény!
    Nem érem el az admin felületet. Mondjuk egy 100 éves XP-s "g"-s laptopról IE alatt elérem, tehát nem a belépéssel van a baj.
    Korábban, újratelepítés előtt, szintén IE11-el és ugyanezen szoftverekkel (Eset, stb.), semmi probléma nem volt.
    Van ötletetek, azon túl, hogy váltsak böngészőt? Mert nem váltok!

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák