Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #77081088

    törölt tag

    válasz jim bcs #2525 üzenetére

    Köszönöm a segítőkészségedet! :R
    Sajnos azt kell hogy mondjam az általad említett "elsődleges" gondok egyike sem áll fent nálam! 2-3 hónapos a merevlemez amin az oprendszer van,HD Sentinel szerint 100/100-as,lemezkezelő szerint is minden rendben van! Csak és kizárólag a szükséges szoftvereket szoktam feltelepíteni, az oprendszert majdhogynem napi karbantartás alatt tartom,értem ez alatt a rendszeres töredezettségmentesítést (heti 1x),registry takarítást (erre a célra megfelelő szoftverrel) stb. Alaplapi driverek fent vannak. És az az érdekes hogy már jó ideje ezt a wint használom, mielőtt HDD-t váltottam előtte is ez futott és nem volt ilyen problémám. Próbálkoztam a vírusirtó (nod32) kikapcsolásával (vírus elviekben nincs),hátha az van nagyon rámenősre állítva...de akkor is meg volt az időnkénti nagy válaszidő. Annyi biztos hogy nem rendszeres a jelenség. Nagyon zavaró tud lenni, pl ha csak egy pendrivet csatlakoztatok a géphez és kell kb 10-15 sec mire megjeleníti a képeket. Párom laptopján win xp van, de ugyan ezt egy pendrivvel szinte 1-2 sec alatt mutatja a képeket.

Új hozzászólás Aktív témák