Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Preacher1980

    tag

    válasz Balazs119 #979 üzenetére

    Szia!

    A játékos nem mocsok, csak vannak hibái, mint a többi hálózati médialejátszónak, az más kérdés, hogy mennyi és milyen ütemben kerülnek javításra. Egyébként nekem működik arra, amire használom, nevezetesen lejátszás tökéletes (pl. BD25 és BD50 is DTS-HD + DD True HD is), a letöltésre is jól használható, reggel elindítom a filmet, este nyomok egy play-t, napközben meg tud seedelni is.

    A konkrét válaszok:

    1. beépített bittorrent kliens felejtős, a megoldás moServices --> tökéletes a Transmission, használd a GUI-t a pc-ról történő torrent feltöltéshez, egy dologra figyelj, ne engedj 15-nél több peer-t, mert lefagyasztja

    2.megoldás moServices, és folyamatosan fut a háttérben a samba, figyelj arra, hogy letöltés alatt lefagyhat ha sambaként másolsz rá. A beépített szamba se rosz, csak ahhoz mindig a NAS menüben kell lennie. Ha a samba fut, akkor pc-n a hálazati helyen simán látja a windows.

    3.megoldás moServices, ftp-ként simán tudsz kapcsolódani windows intézőből, böngészőből, TotalCommander is alkalmazható, vsftp esetén a jelszó "root". Alapszabály. hogy samba - ftp - bittorrent hármasból egyszerre egyet használjál.

    4. szerintem ez videókódolási hiba, de firmware frissítés mindenképpen javasolt, nálam a 15 Gb-s mkv is tökéletesen megy, illetve a BD-k is mennek.

    5. vannak még firmware hibák, reméljük javítják pl: készenléti üzemből bekapcsolja újra indul, sok mp3 file scrollozása közben újraindul, több nem jut eszemben. Remélem nincs is.

    6. ez relatív, nappal menjen, és akkor nem tűnik hangosnak, egyébként szerintem egyáltalán nem hangos.

    7. a beépített NAS funkciók szerintem felejtősek, megoldás moServices.

    Remélem tudtam segíteni, ha van még kérdésed akkor írj. Szerintem jó eszköz, vannak hibái - remélhetőleg javítják - de jól kihasználható.

    Üdv

    ASUS ROG based on AMD!!!

  • BrOnZ

    tag

    válasz Balazs119 #979 üzenetére

    "2. a samba szervert 2 informatikus 1 hónap alatt sem tudta beállítani"

    ...nos igazából, attól tartok, hogy ez nem a játékos hibája... :U

    --=<[BrOnZ]>=--

Új hozzászólás Aktív témák