Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Nova96 #7983 üzenetére

    Első 5 perc alapján azt mondani, hogy "nem kötött le"... :U

    #F34R: (vigyázat, mellviselkedésspoiler)[link]; és [link]. ;]

    ___________________

    Yumekui Merry:

    No a hétvégi "termés" egy kicsit gyengére sikeredett. Érdekesen indult, aztán ellaposodott, majd ismét felkeltette valamennyire az érdeklődésemet, erre vége lett. Volt egy aprócska dráma, kis izgalom, akció, csöppnyi vígjáték ugye, de mindegyikből csak egy kis ízelítő féleséget kaptam. A poénok többsége erőltetett volt (ha egyáltalán voltak), kevésszer sikerült úgy igazán jót nevetnem. Az akciójelenetek is eléggé semmilyenek, talán csak az utolsó részben volt valami említésre méltó. A történet egész jó (inkább az alapsztori), azonban a megvalósítás szerintem elég gyenge lett: felvezették a sztorit, aztán bumm. Ráadásul a befejezés elég idiótán le van csapva, semmi érdemleges nem derül ki végül - bár a sztori manga formájában még javában folyik, de valami értelmesebb "lezárást" is csinálhattak volna.

    Nagyon kiált egy második évadért, mert egyelőre eléggé olyan, mintha a Naruto-ból megnéztem volna az első 20 részt (és még az is izgalmasabb volt). Sőt, sokkal inkább hasonlítanám a 13 részes Hellsing sorozathoz, csak annál valamivel unalmasabb. Ez is olyan, mintha legalább a fele valami gyengébb fillerből állna.

    A rajz annyira nem tetszett, elég elnagyolt volt a környezet, a karakterdizájn is fura (a szereplők zöme kancsal), de nem kifejezetten rossz, még nem bántotta a szemem. Az OP és az ED zene úgy vélem nem sikerült túl jóra, nekem nagyon semmilyenek. De amit nagyon sajnálok, hogy az egész soundtrack is nagyon semmitmondó volt. Hiába a hegedű, zongora, egyszerűen... eh. Nem illett alá.

    Összességében a sok hiba ellenére nem volt olyan rossz, felkeltette az érdeklődésemet, de azért kíváncsi vagyok majd mit hoznak ki a sztoriból (ha lesz 2nd sn), egy normális folytatás még megmentheti. [6/10]

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Máté94

    addikt

    válasz Nova96 #7983 üzenetére

    :W
    Nem ártana tovább nézni, nem az első 5 perc alapján dönteni, mert nekem Bleach-ből 1 perc és elég volt, és ment a kukába. :U

Új hozzászólás Aktív témák