Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutga

    nagyúr

    válasz zsfoto #75047 üzenetére

    Milyen tv-re van kötve? Biztos hogy nem codec probléma, én a gui felbontással és a whitelisttel játszottam, amíg nem vitt mindent.

    IMDB-vel, YT-bal kapcsolatban inkább a másik topikban kellene érdeklődni.

    YT egyébként nálam sem megy, a bejelentkezésnél hibát ír, mint nálad, lehet az addonnal van valami, ha kapok választ megosztom azért.

    Belső memóriára a már beállított, belakott rendszert tedd át, az sd maradhat backupnak.

    Let the Zone take me if I am.

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz zsfoto #75047 üzenetére

    A Youtube elég cumi... De ha itt a topic keresőbe beirod , hogy "youtube" millió választ fogsz találni a kérdésedre ;).
    Érdemes az utolsókat olvasni.

    [ Szerkesztve ]

  • kenand

    veterán

    válasz zsfoto #75047 üzenetére

    YT elszállni nem szokott nekem, olyan volt, hogy úja API kulcsot kellett kreálnom, mert a régi már nem volt jó neki. Ha meg van az APi kulcs YT music pluginba is be kell írni és az is megy (SAMBa-n egyszerűbb)

  • Beni2360

    félisten

    válasz zsfoto #75047 üzenetére

    Na megpróbálok válaszolni a gondjaidra.
    KODI: Habár nem írtad, hogy melyik rendszeren vannak a códek hibáid. De gondolom Android alatt. Na ott nem is lesz tökéletes a lejátszás és ha a beállítás nem jó akkor bizony akár még hang codec miatt sem indulhat el.
    Ezt nem várnám el egy olyan rendszertől aminek pont a lejátszás a lényege. - Hol lehet a kutya elásva? - Hát ott, hogy ezek az olcsó boxok nem igazán valós videózásra teremtettek, hiába a nagy marketing duma. Ezért 100%-s CE amin privát emberek szorgoskodnak. DE ott is tudni kell a beállításokat.
    SD kártyára való másolás meg a boxokban nem acélos mivel a beépített SD kártya olvasó nem egy sebesség bajnok. De ezt írták már itt sokan. Amit sz.gépben produkál az a boxban nem fogod elérni és hiába viszed vissza. :K
    *******************
    A másik az IMDB : ahhoz, hogy megtalálja egy videóhoz a megfelelő posztert és leírást pontos infó kell neki, úgy mint fájl név és esetleg NFO. Ha ez hibádzik sosem fogja megtalálni ha ki nem javítod a videóm szerint vagy a mappában át nem nevezed. Ezeket egyenként kell sajnos szkennelni. Na de mivel itt is sok 100 embernek megy akkor nálad is helyes beállításoknál menni kell. PL sorozatoknál az IMDB beállításoknál a második nyelvet nem szabad magyarra állítani az hagyni kel angol nyelven és is csak tapasztalatból jöttem rá mivel sok mindent nem talált meg. Mint látni a videóimban igen szépen TÉKA szerint vannak a videók. PL egy AMBRE SKIN.
    **********************
    probléma. Youtube-bal - Na ebben nem tudok segíteni és is itt szedtem össze anno a szükséges infókat.
    ***********************
    az a kollégámmal való beszélgetés utáni döntés eredménye. - Ha ilyen okos a kollégád akkor miért nem segít beállítani a rendszert :F
    Mint írtam ugyan úgy egy SSH parancsal vissza másol minden utasítást az SD kártyára és törli az Android mellöl a CE-t. Ez nem okozhat gondot bármiféle javításnak.
    ************************************
    akkor arról egy img-t készíteni - Na erre az összefoglalóban van leírás.
    Na nekem is hosszúra sikeredet de remélem sikerűl a lényeget kihámozni és rendbe rakni.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák