Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz fatallerror #2931 üzenetére

    "és szerintem elég 1 50-60 ezres vga is ahhoz h pöpecül menjen minden full hd-ban,"

    Na akkor kis ész osztás tőlem:
    Tegyük fel hogy van egy 60K-s VGA-d mondjuk egy 6870 ami újnak mondható. Oké minden szép és jó.
    De.
    A haverom most vett egyet 1 hónapja és csak rosszat hallok róla. NEM FullHD-be nyomja mert meghalna a kártya tőle.
    Csak pár példa amiket mondott:
    NFS Shift maxon 1680: 15-25FPS (játszhatatlan)
    NFS Hot P. 2010, medium-on: 10-30FPS (játszhatatlan)
    Call of Duty BO medium-on, 1680-ba 25-45 FPS (játszható de nem fullhd-be és nem maxon)
    Crysis medium 1680: 22-40FPS (játszható de nem fullhd-be és nem maxon)
    Metro 2033 1680-ba LOW-on 20-30FPS (játszhatatlan)
    Assasins Creed 2 1680-ba low-on szaggatott neki mérhetetlen FPS-el: (játszhatatlan)
    GTA 4 1680-ba medium 30 FPS körül. (játszható de nem fullhd-be és nem maxon)

    Windows 7 64bit reinstall volt és mindenből a legfrissebb van fent.
    Q6600-a van szóval még azt sem lehet mondani hogy valami gagyi CPU-ja van ráadásul tuningolva is van.
    Te itt FullHD-ről beszélsz meg 60FPS-ről amit a VGA meg sem közelít.

    Akkor most én jövök:
    Nekem GTX285 SLI-m van ami már "nagyjából" elég a FullHD és a 60FPS eléréséhez de NEM minden játékban.
    Mafia 2 maxon fullHD-be bemegy lazán 30FPS alá.
    Crysis szintén Metro szintén GTA4 szintén.. Soroljam még?

    Ennyit arról hogy elég egy 60K-s VGA fullHD-hez meg 60FPS-hez... :C :C

    A sok FPS meg azért kell hogy ha benyomod a Vsync-et akkor se essen be 60FPS alá a game.

    Csak ennyit akartam, jó éjt.

  • cszn

    őstag

    válasz fatallerror #2931 üzenetére

    Aki megteheti megveheti. Értelme nem sok van, ahogy mondtad is. Túlbiztosításnak jó vagy esetleg akit tényleg érdekel, hogy mit tud, az letesztelgetheti. Ez is lehet hobbi. Elég költséges, de attól még lehet az. A legtöbb embernél persze valószínűleg egyik se, csak el tud dicsekedni vele, hogy ő megteheti (no offense, minden ember más).
    Egyébként a legtöbben ide csak az Nv és az AMD csatározását nyomon követni, a köv. technológiát találgatni, elmélkedni járunk. :)

    (#2933) Tirexi Ez nagyon nagy bukta. ;] Nézd meg a teszteket, a srácnál valami nagyon nincs rendben. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák