Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    Mivel a topik neve találgatós fórum, és általában a következő generációs vga-kkal foglalkozik, így én arra lennék kíváncsi, hogy a redeon 6xxx szériáról mikor lesznek hírek....
    Tudom, hogy ez nagyon korai, hiszen az 5xxx széria teljes palettája sincs kint és egyenlőre erőteljes hiány van a már megjelent változatokból....
    Ez a 6-os széria is 40nm-es lesz? Ezt csak azért kérdezem, mert talán zökkenő mentesebb lenne a gyártása a megjelenésekor... Jelenleg ez a legnagyobb probléma az 5-ös szériával, hogy rengeteg selejtes chip készül, így hiány van a kész termékből.
    Igazából halott ügy ez a mostani érdeklődésem, de hátha....

    Nekem van egy olyan érzésem, hogy ez az 5-ös széria kihagyható, a rengeteg előnye ellenére....
    Olyan okból jutottam erre a következtetésre, hogy a következő évben elég karcsú lesz a felhozatal a DX11-es játékok terén... A DX11 meg önmagában a fejlesztőknek jó, nekünk édes mindegy milyen motorja van a játéknak, ha szép és a min fps 40-50 fölött van...
    (Élsímításban nagyfelbontás mellett: respect az új vga-knak!)
    Engem inkább az újdonságok érdekelnek, amit szemmel láthatok: a tesszelációban rejlő lehetőségek.. Ám ezen a téren eddig csak egy benchmark program alapján vonhatunk le következtetéseket... (vagy jól, vagy hibásan... ) Valószínű, hogy a jővő év DX11-es játékai vagy nagyon szerényen, vagy egyáltalán nem fognak az új technikának, a tesszelációnak hódolni... Hiszen gyerekcipőben jár ez a téma erősen....
    Elvileg jővő decemberében jön a 6-os széria, valami számomra érthetetlen über brutál új technikával, ami eddig soha nem látott gyorsaságot ígér.... :F

    Hát most légy okos Domonkos.... Ezért szeretnék érdeklődni a 6-os széria után, hogy mik a lehetőségek benne, mert talán 2011-re már a dx11-es játékok is kiforrottak lesznek tesszelációval zsúfolva.....

    Bogyorisz

Új hozzászólás Aktív témák