Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz #85552128 #25684 üzenetére

    Hú basszus, ez nem akármilyen Pakk lesz, őszintén bevallom nem kicsit tartok tőle.. :Y :B

    Saját OSD (?), "Chill", Wattman támogatás a 200/300/Fury szériának is (:C), semmiből kikapart extra teljesítmény..

    Emelem kalapom előttük, így első látásra nagyon bitang listának tűnik, csak egyből azt látom benne hogy pl a foskupac Win10 mellett mennyi probléma adódhat ezzel az új driverrel/fícsörkakkal az első hetekben/hónapokban.. :U

    Speciel a magam részéről mint olyasvalaki aki totál PT nélkül játszik elég keményen MSI AB-hez kötött vagyok, namost ha visszamelékszünk milyen viszonyt ápolt a Crimson és az AB a kezdeti időkben.., megjegyzem lehet már nincs is szükségem az AB féle totál PT Off-ra, bő fél- háromnegyed éve nem csekkoltam mire elég magában a PE, 16.11.5 momentán, este lehet megnézem.

    A rohadt Anniversaryt azt viszont már tuti hogy nem tudom tovább halasztani.., kijövetele előtt 24h-val tiltottam, azóta is problémamentes "volt" a rendszer. :U

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák