Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Abu85 #2223 üzenetére

    Hár die size-ban már régen nem tud versenyezni az Nv az ATI-val, de ez már túlzás, hogy az ATI közép-felső kategóriás karijának (6850/70) a gpu-ja kb olyan méretű mint az Nv alig középkategóriás karijának a gpu mérete.

    Abu a Cayman-ról és az Antilles-ről nincsen azóta valami hír? :U
    Elég lenne egy kis elejtett morzsácska is pü-ben :DDD igérem nem mondom el senkinek! :DDD

    Ezek a Barts-ok is jól sikerültek szerintem, de a Cayman tuti ütni fog és az Antilles is feltéve ha két Caymanra fog épülni, szerintem úgy lenne szerencsés a dolog mint ahogyan a Hemlock esetében csinálták, két teljes értékű Cypress lapkát tettek a karira alul órajelezve, nem örülnék (és még sokan velem együtt) ha két herélt Cayman kerülne az Antilles karira, annak meg végképp nem örülne senki ha két Barts, mondjuk ennek nem nagy esélyét látom.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák