Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz radi8tor #23004 üzenetére

    Szerintem minden 7900-as NYÁK jó sok rétegből áll (az 50-es is) mivel a 384bit sok réteget kíván a sok vezeték miatt. Tehát legalább 4 azok is. ;) Nyilván a marketing anyag nem a konkurenciát fogja kiemelni, hanem a népszerűsítendő terméket.

    Pontosítsunk! A PCI-E csati alapból max 75W, a 6-tűs max 75W, a 8-tűs max 150W, hivatalosan. Ebből sehogy se jön ki se a 210W se a 350W. :DDD
    Meg nem is ez a lényeg, hanem hogy maga a kártya VRM-je mennyit tud leadni, az szokott inkább elfogyni. ;)

    Én eddig se hívtam 7970-nek a 7950-et, ezután se fogom. :P

    [ Szerkesztve ]

  • fatal1ty1984

    őstag

    válasz radi8tor #23004 üzenetére

    az én dual-xem még a reef nyákos és 1350 a vége léghütéssel eddig.(azis 100% bench alatt)24/7 -re 1250-en használom 1600-as mem-el.van másik 4db 7970 is itthon (2db giga oc,2db full ref kártya) és mindegyik tudja az 1200-at hozni,igy lehet csak a forumozok töbsége fogta ki a gyenge példányokat,mivel ahogy irtátok is azonos a gpu és nemhinném,hogy külön válogatva lennének a gyárba 70-eshez.

    ahogy irtam is,semmi bajom a 7950-el mert volt nekemis,viszont használtan kb 15k külömbség van a 2 kártya ára között,ami valjuk be öszintén nemsokmindenre elég a mai világban.szoval én csak amiatt pártolom a 70-est,hogy nemkell agyonfeszelni és huzni a gpu-t ahoz a teljesitményhez amit a 70-es tud+egyik 70--esem sem akar kigyulladni oc miatt és ha hozzászámolunk egy peter hütést akkor HOPPÁ megis van a 7970 ára.szoval az ,hogy csak azért vesz valaki oc-s 7950-et mert mekkora fasza,szerintem egy hülyeség,mivel azt már keményen hüteni kell amire a gyári hütések 90% kevés.

    én szeretném lezárni itt ezt a témát

Új hozzászólás Aktív témák