Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stancy

    tag

    Sziasztok.

    Van egy kis bajom hátha valaki tudna segíteni. . vettem itt a prohardveren egy VTX3D Radeon HD6670-es digit Tv tuneres videókártyát. 1gb ddr5-s széria. (Sajnos a driver cd/dvd , hiányzott a csomagból.)

    A videókártya részével nincs bajom. viszont a tv tunert nem tudom beüzemelni. Win7 32bites rendszeren használnám, és nem ismeri fel a windows. A gyártó oldalán van egy driver de az valami mirics tv, és regisztráció után működne, ami persze nem élő.. nem tudok regisztrálni, és igy nem tudom installálni sem azt a drivert ami letölthető a gyártó oldaláról.

    A kérdésem, ha valakinek lenne ilyen videó kártyája, leírná hogy tudta a windowsnak megmutatni hogy felismerje a DVB-t tunert? vagy milyen programot, drivert tett fel. Jó lenne egy link vagy hasonló, hogy mit tegyek fel. A legújabb catalist van fenn, és a dx 11. vagy esetleg valaki feltöltené egy ftp szerverre a win7 32 bites drivert, az is nagyon nagy segítség lenne.

    és lemaradt..
    természetesen a tv tuner rá van dugva az alaplapon az usb2 portra. de ismeretlen hardvert ír ki a windows. A neten csak 64 bites drivert találtam, azzal nem müködik..

    köszönöm ha segíteni tud valaki.

    bocs a hosszúságért..

Új hozzászólás Aktív témák