Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz HERR Z #50240 üzenetére

    Tudom, amit írni fogok nem segít neked megugrani ezt a képzeletbeli falat, de nem bírom bent tartani.. :R

    Az utóbb felsorolt eredmények teljesen rendben vannak.
    Van egy procid, ami 1.35V alatt kipörgi magát rendesen majdnem 4.9-en.., "C3 álló".

    Én a helyedben a csillagot is lehoznám az égről annak a procinak!
    Mit értek ez alatt? Tipikus esete annak, amikor mennének a büntetőpadra az elveim, hogy mennyit vagyok hajlandó költeni a gépre/hobbymra.. ;]

    Megoldást keresnék, hogy kipróbálhassam másnál egy erősebb VRM-es lapban, hogy mégis mennyit megy.
    Utána viszont úgy vágnám alá a Sabertootht vagy akár a Formulát mint a huzat!
    Konkrétan nem számolnám hol tartok forintban, abban a prociban 1.5V-ig bezárólag megsaccolni sem tudom mennyi lehet, 5.2-5.4? No és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy a 20k-s hűtőmmel az utóbbi pár napban amikor van egy kis időm, tesztelgetem az 5.2-t, mert ugye legutóbb kiderült 1.525el is simán viszi, ráadásul még simán hűthető. Ergo szépen lassan tapogatom ki a 24/7-es 5.2 határait/lehetőségét, főleg RAM szinten.

    Szóval na, no offense de ott virít egy golden chip, amit a "seggsziklád" bekorlátoz..
    Botrányok botrányának botránya! :O
    Simán megérné márcsak brahiból is, 5Ghz fölött egy ipari trollkodógép az a 30K-s proci a 70+K-s Intelek korában.., mert nem akármi amit megy!

    Simán rávernék a seggére a dolognak, hátra szólnék Chewbaccanak hogy adjon még rá energiát utána pedig körberöhögném azzal az AM3+ os "ezer éves sólyommal" a drága csillagrombolókat.

    DE ez én vagyok.., vállalom..! ;]
    Hát leírtam.., nézd el! :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák