Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz HERR Z #49637 üzenetére

    OSD-vel monitorozd közben vagy másik kijelzőn, jóeséllyel kiderül mi történik olyankor amikor megakad. :K

    CPU-NB.., kemény dió. Nálam anno majd egy hete ment 2600on, mikor is újra elővettem fél-egy órráa a WD-t, ami egy teljesen valószínűtlen szituációban lehalt folyamatosan..( automatázás közben.. :DDD )
    A kép kimerevedett, hangok/utca dinamikus zaja maradt, esc-re kiment menübe stb, szóval nem fagyott, csak "beállt" (játék)restartig.

    Bios buher indult, ofc utoljára hagytam a CPU-NB feszt, amin feljebbléptem még egy lépcsőt és megszűnt a probléma.. :D Összes játék, IBT, 3DMarkok, Memtest, Premiere render/tömörítés minden ment faszán, a WD-nek kevés volt.. ;]

    (#49638) Aram:

    Izlések és izléstelenségek pofonok.. :R

    Rendszerint a gép bekapcsoló gombjának megnyomását követő 2. másodpercben már nem vagyok a szobában (nem, nem vagyok batman csak a sarokasztal közel van az ajtóhoz..), napszaktól függetlenül. Speciel jobban érdekel a bootidő szűk 10mp-nél az, hogyan tudnék a napi köldökszösz adagomból zoknit fonni magamnak. ;)

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák