Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Nxn908xxx #39555 üzenetére

    Egészségtelen? Lehet. Valószínűleg a ~20 év élettartam helyett csak 15-öt fog bírni :O :D
    Anno tuningolt 2200+ procim túlélt egy deszkát, a második deszkával 4 évesen adtam el a szomszédnak, ahol még vagy 3 évig üzemelt, mire vettek egy új gépet, ez meg ment a kamrába, még működőképesen... GyanítomFX-nél is az lesz, hogy a hőingadozás miatt az alaplap előbb feladja, mint a proci, illetve előbb lesz már értéktelen, minthogy meghaljon. Kivételek persze vannak, lehetnek. De halott procit egy intelt láttam, ami lappal halt meg (gyanítom ott is inkább a lap hibája volt), meg fizikailag hulla (láb törött, "sarkazott") procikkal futottam össze az elmúlt ~15-17 év alatt. Szal. én bíztatnálak, h amit hűteni tudsz és stabil, azt használd ki, nem a végleteket, csak ami Neked még belefér. Nálam 1,4 V a határ, ez még nem fűt, és 4,4 GHz-t viszi.

    Pros: az nagyon jó sztem! :R

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák