Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz zgospel #28247 üzenetére

    Gondolom nem repülő madarat, árnyékban rádugró vadállatot akar a legtöbb ember fényképezni egy nagylátóval. Beltérben, kevésbé jó fény(v)iszonyoknál meg jól jön az a 4FÉ.

    Nem sajnálom le, de FF-en elmegy, APS-C-n meg játszósnak jó, nem többre. 28-135 IS hozza ugyanazt a képminőséget.

    Nem gondolkozom 5D mark III-ban, de alább nem adnám. 6D lassú és 1 keresztszenzor 1/4000. 5D mark II se sokkal gyorsabb és felejtsek el sok "turistaszolgáltatást"?!

    24-70 F2,8-ból csak a mark II ér valamit, ami nem olcsó darab.
    16-35 lesajnálnivaló és szintén nem olcsó. Bár elvileg az új F4-es sokkal jobb rajzolattal rendelkezik.

    A képérzékeny emberek csak fix obikat használnak, ott nehéz nem cserélni. Nekem meg nem árt, ha több cuccot viszek, nem halok bele. A másik topicban meg pont az volt a gond, hogy 10-18-at is használok, aminek nincs tömege (mert más szerint a fémbajonett a jó, meg a nehéz lencse, mert abban van az anyag és csak az a jó).

    "Egyébként meg mindenkinek más a prioritás, én pontosan tudom hogy nekem mi kell, és gondolom te is."
    Nem először hallom, de ebben van a lényeg!
    Számomra is az lenne az ideális, ha az énTelefonomban lenne mindez belesűrítve tömegnövelés nélkül!

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák