Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colonel993

    senior tag

    válasz Neszójábe #27863 üzenetére

    Se nem túlzok, se nem voltam lúzer, hogy egyből a 9mm 90mg P.A. PV-hez nyúljak.

    A legnagyobb gáz, hogy a szokásos dolog ment...
    Mindenki csak nézte vagy nem akarta észrevenni, én meg egyedül pattogok 4 papirkutyával szemben amiből egynek a kezében már figyelt a szalonnázó plusz 2 visító nőstény a háttérben.

    Na meg persze védjek így meg 2 lányt és közben figyeljek oda a tőlem 30 méterre odébb hagyott páromra (ki dettó egy védtelennek TŰNŐ leányzó) is akit elküldtem a rend éber őreiért.

    Fejben kellene rendet tenni, mert egyenlőre havi szinten mindennemű hasonló "közösségi szellemet" igénylő esetnél (ami szerintem teljesen alapvető dolog) legtöbbször egyedül maradok mint segítő...

    Fotós felszerelés ide vagy oda, magyar vagy cigány randalírozók, kiskutyakiscica... merjünk már törődni egymással, ne csak leszarni a másikat, lévén veled is megtörténhet, hogy 5-en körbeállnak és ott bármilyen rambó vagy, leveszik rólad még a cipődet is és összecsomagolnak és akár mindezt fényes nappal végig nézik körülötted az emberek a Blahán.

    ||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

Új hozzászólás Aktív témák