Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Hallottam egy "új" elméletet.... miszerint senior szinten már nem technológiákban kellene gondolkodni... (Java, .NET, JS(Frontend), VuJs...React...stb...hosszú lenne a list. :D )
    hanem feladatokban...
    Vagyis, ha van egy éppen szabad erőforrásokkal bíró senior kolléga de kompetenciában nincs meg nála éppen az amit a feladat megkövetel...akkor természetszerű, hogy ő...azt néhány nap/hét alatt megtanulja...és alkalmazza.... :F
    És ez szó szerint azt jelenti, hogy például Java Spring Boot backendet mélyen ismerő embernek hirtelen Angulart kéne tolnia...

    Én ezzel nem feltétlenül tudok azonosulni...csak bizonyos feltételek mellett... Illetve kérdés, hogy a lehet-e/érdemes-e fentről erőltetni a horizontális / vertikális tudás skálázást, vagy érdemes bevonni és partnerként kezelni az embereket?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák