Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phrenetiX

    junior tag

    válasz V/ #65257 üzenetére

    Hát ez több, mint érdekes. Mivel ma már az 5. napja lesz, hogy megrendeltem felvettem a kapcsolatot a GLS-el, hátha tudnak mondani valami okosat, de úgy látszik az ügyfélszolgálatos sem lát többet, mint én. Elkérte a csomagszámot, és azt mondta még nem adták át nekik a csomagot...igen, valóban ez szerepel jelenleg a GLS csomagkövetésben. Parcelsappon meg, hogy Csomag megérkezett a csomagelosztó központba. San Fernando de Henares (Madrid), Spanyolország. De ez is február 10-es info. Ráírtam az eladóra is, hogy a futárcég szerint nem adta fel, utánanézett és azt írta feladta, várjak türelmesen. Szóval most ott vagyok, hogy senki nem tud semmit a csomagról...enyhén szánalmas. Amúgy alin a rendeléseknél OntimeGuarantee szerepel, szóval elvileg időgaranciás is. kép

    Egyébként a fekete számlaposat akartam rendelni, csak az kínából jött volna 15 napos szállítással, ez a kék számlapos meg 7 napos szállítással (10 dolcsis szállítási felárral) volt, mondom akkor legyen ez, péntekre megjön. Hát nem... Ha a héten nem kapom meg lehet kérni valami kompenzációt? A minimum az lenne, hogy a szállítás költségét visszakapom, de azon felül simán visszaadhatná termék árának a felét is...

    [ Szerkesztve ]

    3 db Casio óra eladó (2 db G-Shock, 1 db Edifice)

Új hozzászólás Aktív témák