Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • internetezoo

    senior tag

    Nagyon off: kerékpárúton beszakadt az asztalt mert alatta lévő cső kimosta. Alföldvíz Zrt. csak durva zúzott kővel pótolta ki a kivágott asztalt helyét. Írtam nekik, majd a Magyar Közútnak, egy ott dolgozó szerint nem volt javítás rendelés arra az 2x2 méteres részre.
    És egy hónap után azt látom, hogy aszfalt van. Egyik se írt vissza, de érezték, hogy így nem maradhat mert akármekkora tempóval mész vagy az első vagy a hátsó kerék fog megcsúszni és csak azért nem esünk el mert jön egyből a stabilitást adó aszfalt.
    Közlekedés biztonsági rendőr ismerősöm szerint hanyag munka volt a vízművek részéről. (Érdekes, hogy ezzel egyidőben egy tavaly csatornázott, frissen aszfaltozott út is beszakadt, ott nejlon + betont használt). A rendőr megdícsért, hogy ügyes voltam, hogy nem hagytam a dolgot, a céget "térdre" kényszerítettem. A rendőrség nem tudott volna olyat hogy megkéri a vízművet, hogy tegye biztonságosabbá a kerékpárutat.

    Ezzel azt akarom kifejezni, hogy valaki tegyen panaszt a GVH-nál a Posta ellen a kialakult helyzet miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák