Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz lacoka55 #44267 üzenetére

    van
    én innen vettem [link] 4db-ot és ki lett mérve kb a felét se tudja, kb mind a 4 ilyen [link]
    8,30 US $ volt a 4 db akkor, ráírtam elküldtem a képeket, és 5,50 US $ kértem a gyenge teljesítmény miatt és vita nélkül visszautalt.. Van amibe jo, de arra amire nekem kellene ez nem
    Rendeltem már Liitokala-t és samsungot is 2900mAh -at ( ilyen bugyirózsaszínűt) azok 2880 - 2910 körül tudtak, tehát hozták azt ami rá volt irva Piros fekete arany trustfire is van , ebből a kivitelből [link] 3000mAh , az is tudja ami rá van irva. Megjegyzem a mostani rendelés, már akkor gyanus volt amikor kibontottam.. könnyünek találtatott..
    és igaz is volt, 1860-es és 33 gramm kb
    a liito és samsung 44 a trustfire 47 ( ez utobbiban védelem is van)
    de volt már kamu cellám ennél rosszabb is, ilyen sárga színű, nem tudom már mi volt a neve, de azt tudom hogy 8000mAh volt ráírva , 22 gramm volt és 600-at tudott :D
    ez még régen volt, azóta már tudom hogy ilyet nem szabad venni, Már olvasgattam a témakörrel kapcsolatban és írták valahol hogy a 18650 Liion celláknak jelen formájában kb 3300-3400mAh körül van a plafon. Ennyit lehet kihozni belőle, aki 6-7ezret ír rá az mind kamu

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák