Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • padre71

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. November elején vettem t-mobilos előfizetésre a 995-öt. December elején, mikor néhány napig működött az ICS frissítés, FOTA-n keresztül én is frissítettem a telót a hivatalos t-mobilos ICS-re.
    Jelenlegi firmware verzió: 4.0.4-010 05.
    A kernel változat jelenleg ez: 3.0.8-perf jenkins@perso-compile #1 Wed Nov 28 16:37:14 CST 2012

    Rendszeresen olvasom mindkét topikot és sokan mondjátok, hogy a decemberi t-mobilos frissítés a legjobb (mármint t-mobilosoknak). Próbáltam frissíteni a telefonomon, de azt írja ki, hogy nincs frissebb verzió a jelenleginél.

    1. kérdés: Megéri frissíteni nekem a jelenlegit, érezni valami különbséget a kettő között? A mobilnet működik, alapvetően nincs problémám a telefonnal, mióta a Nova launchert használom, azóta a sebességgel sem. A kamera fókuszálása nem a legjobb, a képek nem a legélesebbek, de ez általános probléma a telefonnal.

    2. kérdés: Ha azt javasoljátok, hogy cseréljem le, akkor az 1. hszben található t-s ICS backup-ot letöltve és sd kártyára másolva backup visszaállításaként felrakható? Nem kell előtte rom-ot cserélgetnem?

    Előre is köszi a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák