Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Pizzu

    aktív tag

    válasz Pizzu #16025 üzenetére

    sokadreg: [link]] (ezt pont te moderáltad)

    és a mostani akciója miatt következtettem ki:[link]

    Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

  • K.Roland

    újonc

    válasz Pizzu #16025 üzenetére

    Na először is te idióta Pizzu!
    Ha ilyen buta vagy inkább meg sem szólalnál!OLDGAMER rohadtul nem én vagyok,az én nickem (SMITHH) amit tiltottak az ilyen seggfejek miatt mint te>>.
    Az én nickem SMITHH volt.
    OLDGAMER engem is keresett PH-n és küldött vga-kat javításra!
    Amire mellesleg 2 tanu is van...
    Nicksonny ezzel a névvel van fent most, mivel két regje volt...Ha ilyen buta vagy inkább meg se szólalj...
    "dave_19@freemail.hu" ezzel az msn címmel vett fel,gondolom ez lehet az e-mail címe is amiről csevegett ezzel azzal!
    Meg milyen Damon165?Ember te beteg vagy... SMITHH érted?Ne akard már más nickjét meg sarát rám kenni jó?
    Ez volt a nickem!

    Szarka Dávid
    Sajópálfala Petöfi Sándor u.30
    3714

    Ő OLDGAMER ti nagyon nagy okosok!Látszik milyen magas értelmiségek vagytok...A mostani nickje pedig ugye a Nicksonny.Tehát nem nagyon ajánlom a fenyegetőzést,meg ha még egy embernek el meritek küldeni a személyi másolatom meg a papírjaim piszkosul meg fojátok bánni,nagyon kezdem unni ezt a [ ***************moderálva ]együt...
    Ha valamit nem tudok nem szólalok meg!

    Kovács Roland
    Kedves moderátort pedig kérném,a nicket nem törölni a helyzet tisztázásáig!(Mert szokás a Szuper-T és stb gyönyörüségek kívánságára meg óhaj sóhajára...)

    [ Módosította: Oczu ]

Aktív témák