Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz gorgo #28339 üzenetére

    Attól függ pontosan mik a speckók, én Ryzen 1600X-3800X-5900X vonalat jártam be eddig, egy GTX1060 van mellé a gépben (a piacot nézve marad is egy ideig :DDD) 32GB RAM-mal, Samu 980Pro SSD-vel (igazából csak a CPU-kat cserélgetem egy ideje).

    Az a helyzet hogy még a 3800X-es konfiggal is pariban volt az intel i5 (10.gen) procis laptopom (van amiben gyorsabb, pl. Lightroomban grid viewban scrollozáskor a képek nem akadtak, AMD-n meg igen).

    Most már az 5900X azért elfogadható, inkább Lightroomozok, az volt nekem a fontos, most már nincs akadás meg semmi ilyesmi, megy minden mint a villám. Általában ;]

    PS-nél viszont nagyon nem értem, hogyan osztja be az erőforrásokat, pl. behúztam múltkor egy tutorialból egy 30 megapixeles CR2 raw-t, és egy brush (akár a képen, akár layer maszkon) kb fél-egy másodperces késéssel követi a kurzort és még akad is. Közben megnyitottam a taskmanagert, alig 10%-on zötyög közben a proci :F Baromi idegesítő.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák