Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #74459392

    törölt tag

    Sziasztok!

    Az lenne célom, hogy minél olcsóbban kihozzak egy nagyon mini gépet, amivel kiválhatom a jelenlegi PC-t. Raspberry Pi-t néztem először, aztán ott ajánlották ezt a típust helyette:
    NUC 6CAYH 8g rammal, ssd-vel

    Nappaliban van most a PC, de eléggé zavar a nagy ház, a búgó ventillátorok, és feleslegesen is fogyaszt ~100W-ot. Helyette szeretnék egy nagyon kicsi gépet, ami szinte láthatatlan lenne, halk és nagyon fontos, hogy kevest fogyasszon.

    Amire használva lenne: netezés, filmezés (max full hd), zene, office programcsomag használata, és torrent (akár külső hdd-re)

    Persze a PC is megmaradna, de az menne át egy másik szobába, ahol nincsen szem előtt.

    És amiért itt teszem fel a kérdésem :D: Alkalmanként használok Photoshopot, Illustratort és Indesignt is. (fényképek utómunkája, néha kiadványok szerkesztése, de semmi extrém dolog, nincs 3d tervezés meg hasonlók) Ha még ezeket is vinné ez a kis kütyü, akkor a jelenlegi PC végleg eltűnne :D

    Amúgy a jelenlegi konfig: intel core 2 duo e8200 2,6 ghz, 8gb ram ddr2, ssd, gtx 460 760mb
    Ahogy látszik, ez sem egy mai darab, de én ezzel vígan elvagyok, ennél több nekem nem kell.

    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák