Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz #24845312 #2492 üzenetére

    garanciapapírt viszont soha egyetlen alkalommal sem adtak még semmihez.

    Na most rendesen belém bacctad az ideget. Két hete rendeltem tőlük egy tévét amit 5év garanciával hirdetnek a weboldalukon (gyártói garancia). Ezt egy konkurens webshop írta azonos termékről: Az összesen 5 év időtartamra terjedő garancia feltétele a vásárlás dátumát igazoló számla és a kereskedő által kiállított Hungaroflotta Kft. garanciajegy együttes bemutatása. Ha nem lesz benne a garanciajegy eret vágok. :U . Mondjuk a kiszállítást sem nagyon kapkodják el mert online számlát már rég átküldték de tévé sehol pedig árukészletnél "raktáron" megjelölés és raktáron lévő terméknél öt munkanapos kiszállítási idő szerepelt. Az egyébként elsőre is feltűnt, hogy mennyire leszarják a vevőket. Írtam az ügyfélszolgálatra egy másik rendelésem ügyében de napok óta semmi válasz. Az a lényeg, hogy nem találják az átutalásomat. Mindenféle adatot kértek, hogy be tudják azonosítani mert nincs meg. Jó, mi? A kellemetlen az egészben az, hogy míg ők szarakodtak és az utalásomat keresgélik azalatt az adott Lego termék több helyen is olcsóbban megvásárolható volt ami amúgy marhára nem érdekelne csak küldenék már végre mert születésnapra lesz és lassan kicsúszok az időből a bénázásuk miatt. Akárhogy is lesz legközelebb kétszer is meggondolom, hogy bármit is rendeljek onnan vagy sem. Elég amatőr ez a bénázás az ország elvileg legjobban menő és legnagyobb forgalmat bonyolító műszaki webshopjától.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz 8th #2593 üzenetére

    Na, az edigitalban pozitívan csalódtam. Elfogyott a készlet a tévéből amit rendeltem és szó nélkül elküldték ugyanannak a készüléknek a smart tv verzióját (ami egy tízessel drágább) az eredeti áron. Kaptam kitöltött lepecsételt jótállási jegyet is. Nagy kő esett le a szívemről.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz inf3rno #2622 üzenetére

    Hardverkernél semmi sincs raktáron amire ki van írva, hogy raktáron xy db az sincs. Többször jártam már úgy, hogy a weboldaon a váci úti üzletre írt 10+ darabot xy termékből, bementem és jött a sablon "sajnos most vitték el az utolsót" duma. Simán a nagykertől hozzák a cuccokat mint bárki más. Annyi raktárkészletük van ami a boltok polcain látsz esetleg 1-2 apróságból tartanak a boltokban minimális raktárkészletet de annyi.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák