Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lafaty80

    őstag

    válasz Pikkolo^^ #1775 üzenetére

    Szerintem meg nem. Nézd itt errefelé nem éri meg helyben vásárolni még úgy sem, hogy a szállítás díját a pesti webshop-oknál beleszámolom az árakba. És igazad van, ez már tényleg off :DDD

    Cuccaim: https://kit.co/lafaty

  • zsiz

    őstag

    válasz Pikkolo^^ #1775 üzenetére

    Nem mosolyogtató indok.. nem mindenki városi, hogy leugrik a sarokra és már meg is vett mindent. Interneten keresztül meg nem lehet 100%-ban jól dönteni. De ha az elállás inkorrekt, akkor az is az ha csak bemész egy boltba szétnézni. Az elállás sem arról szól hogy 13 napig használod a terméket, aztán visszaküldöd a 14. napon hogy bocsi mégse kell. Megnézed, ha nem tetszik, nem olyan amit vártál, stb akkor visszaküldöd. Előfordulhat, hogy a hibás leírás miatt veszel meg valamit, aztán mikor megkapod kiderül, hogy nem is olyan mint ahogy írták.

    Emberek dolgoznak ott is ez igaz. De ez (lenne) a dolguk, ők adják el, ők vállalják a garanciát, ők vállalják a 48 órán belüli választ, akkor tartsák is be. Vagy az szerinted teljesen normális, hogy telefont nem veszik fel, e-mailre két hét után válaszoltak, már ha válaszolnak..meg ilyenek? A személyes átvételhez meg annyi, hogy tök megérné 180km-t utaznom (még a nap is eltelik vele pluszban a költség mellett) az edigitálhoz meg vissza egy 1500Ft-os izzóért, mikor ingyen kihozzák házhoz. Aztán most utazhatnék vissza garanciáztatni. Meg szerinted az is normális, hogy olyan terméket küldenek ki, amit fentebb részleteztem? És nem tudom helyben megvenni, ha meg elmegyek a legközelebbi városba az is minimum 50km oda-vissza és nem biztos hogy kapok azt amit kinéztem.

    Nem 100-ból 1 embernek van problémája velük, jóval többnek. Elég csak 1-2 oldalon utánaolvasni a véleményeknek. Akinek nincs, az valószínűleg nem akart rendelést módosítani vagy garanciáztatni valamit. Ugyanis az ügyfélszolgálat és a hozzáállásuk egy nagy nulla. Ettől függetlenül biztos, hogy fogok még rendelni tőlük, de a nagyobb összegű vásárlásaimat 100% hogy nem náluk fogom intézni.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

  • TIT

    veterán

    válasz Pikkolo^^ #1775 üzenetére

    100-ból 80 embernek van baja velük és nem attól jó egy bolt,hogy átveszed gond nélkül a terméket(azt a közértbe is megtehetem)a gariztatásnál derül ki milyen a bolt.
    A szervízes úgy cibálta szét a pc-t dühében,hogy rossz volt nézni,csak mert kértem,hogy tételesen vegye át a gépet,aztán mondta,hogy na ezt akartad?
    1 hetes vinyónál nem ismerték el,hogy rossz a vinyó,1 hétig kellett koslatnom hozzájuk,hogy többszöri teszt után bebizonyosodott,hogy a vinyó volt rossz.
    Pénteken közölték a cserét és persze,hogy csak hétfőn lett vinyó.
    A főnök meg azt mondta nem ajánlja a kermit mert én fizetnék,mondom nem hinném mert a vinyó rossz,úgyhogy fejtől bűzlik a hal,de azért ők is megválogatják kit vesznek fel.....a legalját.
    Ja és a Mammutba történt.

Új hozzászólás Aktív témák