Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz bmwk1200s #4385 üzenetére

    erre van pénz. :D :B
    meg nekem PC-ben is azért kellett erős, mert játszottam. egyébként csak nagy ritkán egy kis videó konvertálás az, ami ki tudná használni a nagyobb erőt. Játékra meg a "gyenge" VGA miatt nem igazán alkalmas egyik imac sem, de ez persze szvsz, én mindig is egy kicsit túl erős VGA-t vettem a gépbe...
    Meg a mac nem játékra való én ezt vallom.

    Egyébként most jutott el arra a szintre az alapgép is amire azt mondom nekem elég. a régiben a TN panel, a 2.4es cpu, az ati2400, és a csak 2gb ram mind kevéske volt. mind csak éppenhogy, de kevés. Ez a mostani a vga-n kívül szinte csontra egyezik a mostani gépemmel, és mivel az osx jobban bánik a vassal, olyan mintha erősebb lenne.

    Ez a gép nem 1-2 hanem akár 4-5 évig is kiszolgálna, ezzel a felszereltséggel. csak a játékok miatt hezitálok még.

    a tesztnél van egy komment, amivel 100%-ban egyetértek:

    az iMac arra let kitalálva, hogy kirakják bármelyik asztalra és az egész család a mindennapi dolgait tudja rajta intézni és alkalmas legyen egy alapszintű szórakoztató központ funkcióját betölteni, ezt a kitűzött célt szerintem elég jól elérték, nyilván egy progamer sose fog ilyet venni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák